Depo Imanta darba laiks

Kurzemes prospekts 3b

Darba laiks 9:00 – 19:00

Depo Imanta veikals ir viena no lielākajām preču tirdzniecības vietām Rīgā, kas piedāvā plašu izvēli nozarēs, kā arī daudzus citus ērtību piedāvājumus. Ja jūs meklējat dažādas preces, no elektronikas līdz mājsaimniecības precēm, Depo Imanta varētu būt piemērots veikals jums.

Preču klāsts

Depo Imanta veikals piedāvā plašu preču klāstu, kas atbilst dažādiem patērētāju vajadzībām. Jūs varat atrast mājsaimniecības preces, kā arī sadzīves tehniku, piemēram, cepeškrāsnis, ledusskapjus, veļas mašīnas un citus ierīces. Turklāt veikalā ir pieejamas arī elektronikas preces, tostarp datoru un mobilo telefonu aksesuāri, kā arī skaņas sistēmas un TV.

Papildus mājsaimniecības precēm un elektronikai, Depo Imanta veikalā ir pieejami arī apģērbi, apavi un kosmētikas līdzekļi. Turklāt, ja jums ir nepieciešamas dažādas radošas idejas, veikalā ir pieejamas rokdarbu un mākslas preces, kas var palīdzēt jums radīt savas unikālas lietas.

Ērtības

Depo Imanta veikalā ir pieejami arī daudzi citi ērtību piedāvājumi. Piemēram, veikalā ir iespējams izmantot bezmaksas wifi, kas ir ļoti noderīgs, ja jums ir nepieciešams piekļūt internetam, bet jūsu datu pārsniegums ir iztērēts. Turklāt, ja jums ir grūtības izvēlēties preces, kas jums ir nepieciešamas, jūs varat sazināties ar personālu, kas palīdzēs jums atrast to, kas jums ir nepieciešams.

Secinājums

Depo Imanta veikals ir viena no lielākajām preču tirdzniecības vietām Rīgā, kas piedāvā plašu preču klāstu un daudzus citus ērtību piedāvājumus. Veikalā ir pieejamas daudzveidīgas preces no mājsaimniecības precēm līdz elektronikas un kosmētikas līdzekļiem. Turklāt veikalā ir pieejamas arī apģērbi, apavi un rokdarbu un mākslas preces. Veikalā ir pieejama arī bezmaksas wifi un personāls, kas palīdz atrast nepieciešamās preces. Ja meklējat ērtu veikalu ar plašu preču klāstu un ērtību piedāvājumiem, Depo Imanta varētu būt piemērots veikals jums.

Depo Imanta veikals ir arī ļoti viegli sasniedzams ar sabiedrisko transportu, jo tas atrodas netālu no tramvaja un autobusu pieturvietām. Lai sasniegtu veikalu, jūs varat izmantot depo nosaukuma tramvaju līniju Nr.5, kas brauc pa Imantas ielu, vai autobusu līnijas Nr. 8 un Nr. 40, kas apstājas netālu no veikala.

Komentēt